KURSY DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Gratulacje! Zdecydowałeś się kontynuować swoje szkolenie nurkowe i zdobyć Licencję Nurkową na jednym z naszych kursów dla początkujących. Jest to Twój pierwszy krok do zostania pełnoprawnym nurkiem i otrzymania możliwości uprawiania tego sportu w dowolnym miejscu na świecie.

Black Frog Divers jest 5-gwiazdkowym centrum nurkowym PADI, najważniejszej i najbardziej znanej organizacji nurkowej na świecie.

Dlaczego PADI?

Wiele osób wybiera PADI, Professional Association of Diving Instructors, ponieważ gwarantuje ona najwyższą jakość szkolenia na wszystkich poziomach kursów nurkowania rekreacyjnego. Ponadto, PADI jako organizacja ogólnoświatowa pozwala swym absolwentom na nurkowanie nawet w najdalszych zakątkach mórz i oceanów.

Nasz zespół instruktorów ma ogromne doświadczenie w przekazywaniu wiedzy nurkowej, oraz ogromną wiedzę na temat lokalnego środowiska i życia morskiego, a także wielką pasję do tej wyjątkowej podwodnej pracy.

Naszym celem jest sprawienie, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo przez cały czas. Podczas całego kursu, proces nauki jest dostosowany i spersonalizowany do potrzeb każdego studenta. Jesteśmy znani z pracy w małych grupach i troski o każdego z naszych nurków.

Wybierz z pośród naszych kursów dla początkujących i zacznij odkrywać błękitną część świata!